Redőny szerelő / Árnyékolástechnikai szerelő - Németország, Landshut

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Landshut környéke

Munkakezdés: azonnal

  Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba, Landshut környékére

Redőny szerelőt / Árnyékolástechnikai szerelőt

Az Ön feladatai:

– Ablakredőnyök beépítése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– szakmai tapasztalat

– saját autó (bejáráshoz)

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: nettó 1800-2100 euró / hó

– szállást a munkaadó cég szervezi (munkavállaló fizeti utólag: 350-500 euró / hó)

– túlórázási lehetőség

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-04