keresés

Irodavezető asszisztens

  • keres / kínál: kínál

kategória: adminisztráció / irodai munka

Folyamatosan bővülő mezőgazdasági gépértékesítő cégcsoportunk lendületes, fiatalos csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező irodavezető asszisztens munkatársat!

FELADATOK:

-Az iroda működésével kapcsolatos adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
-Kapcsolattartás az ügyfelekkel
-Számlázások előkészítése
-Eladott gépek, eszközök előkészítése átadásra
-Eladások nyomon követése
-A Társaság működéséhez kapcsolódó belső nyilvántartások vezetése
-Belső adatbázisok naprakész vezetése (ügyfélszerződések, nyilatkozatok)

ELVÁRÁSOK:

-jó kommunikációs készség, rátermettség
-erhelhetőség
-magas szintű számítógépes ismeretek
-megbízható, precíz, önálló munkavégzés
-problémamegoldó gondolkodás
-B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem
-Biztos, hosszútávú, stabil munkahely

Bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzát várjuk a hr@royaltraktor.hu e-mail címre.

Érdeklődni a +36207456796 telefonszámon lehetséges.

feladva: 2021-05-19