keresés

Asztalos ablakgyártáshoz(Bayern-szerte)

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Bayern-szerte

Munkakezdés: azonnali kezdés

Német partnerünknek keresünk műhelymunkára németül beszélő asztalosokat ablakok és ajtók gyártásához

Az Ön feladatai

  • Ablakok, ajtók gyártása
  • Mukavégzés fával és műanyaggal
  • Műhelymunka
  • Asztalos ipari gépek kezelése

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Asztalos végzettség
  • Asztalosként szerzett munkatapasztalat
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Munkaidő 06:00 – 16:30 (pénteken 06:00-15:00)

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 1700-1900 euró / hó (3. hónap után emelkedhet nettó 2000 euró/hóra a fizetés)
  • Német partner által biztosított szállás (internettel, parkolási lehetőséggel)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Amennyiben felkeltette az álláshirdetés a figyelmét, kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a munka@silverhand.hu címre, és felvesszük Önnel a kapcsolatot!