keresés

Konyhai kisegítő tapasztalattal - 79822 Titisee - Neustadt

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: 79822 Titisee - Neustadt, Németország

Munkakezdés: azonnal

  Német partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba (hotel)

konyhai kisegítőt relaváns tapasztalattal

Az Ön feladata:

– szakácsok keze alá dolgozni

– konyhai feladatok ellátása utasítások alapján

– betanulás szakácsnak (segítenek)

Amit Öntől várunk:

– erős alap szintű (vagy jobb) német nyelvtudás (nincs magyar a konyhán)

– szakács végzettség előny

– magyar/ausztriai/német munkatapasztalat konyháról

– szorgalmas, gyors munkavégzés

Amit nyújtunk:

– német munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

– munkáltató által biztosított szállás (vagy hotelben, vagy apartman, de annak a díja 180 euró/hó) és ellátás (ellátás a munkanapokon ingyenes)

– 5 napos munkahét (túlóra fizetett, vagy szabadsággá váltható)

– fizetés: nettó 1400 euró / hó (1 - es adókategória)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-07-05