keresés

Szakképzett ápoló Németország

kategória: külföldi állások

Munkavégzés Németország-szerte

Munkakezdés: megegyezés szerint

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra, Németországba németül beszélő, szakképzett nővéreket

Az Ön feladata:

Kórházi betegek ápolása
Kórházi betegek ellátása
Képzettségnek és tapasztalatnak megfelelő beosztásban történő munkavégzés

Amit Öntől várunk:

Kommunikációs szintű német nyelvtudás (B1-B2 szint)
Nővér munkakörben szerzett munkatapasztalat
Szakközépiskolai vagy OKJ bizonyítvány (nővér végzettség)
Előny szakirányú főiskolai diploma (nővér végzettség)
Saját személygépkocsi munkába járáshoz előny
12 hónap minimum időszak vállalása a szerződés aláírásával

Amit nyújtunk:

Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
Hosszú távú munkalehetőség
Fizetés: megegyezés szerint a német munkáltatóval (telefonos beszélgetés során)
Szállást biztosít a német munkáltató
Fizetett túlórázási lehetőség
Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munka feltételeknek megfelel a jelentkező)
Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2019-10-28