Darukezelő (alsó vezérlésű) Felső - Ausztria, Altenfelden, Linz, Traun

Munkavégzés helye: Felső - Ausztria, Altenfelden, Linz, Traun

Munkakezdés: mielőbb

Jelenleg egy partnerünknek keresünk hosszútávra, FelsőAusztriába

darukezelőket

    Az Ön feladatai

    • Alsó fülkés toronydaru kezelése építkezésen, anyagmozgatás

    Amit Öntől várunk

    • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
    • Darukezelői jogosítvány
    • Hasonló munkaterületen szerzett munkatapasztalat

    Amit nyújtunk

    • Osztrák munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Fizetés: br. 14,19 euró / óra + nettó 26,4 euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap + nettó 15 euró / munkanap szállástámogatás
    • Osztrák partner által intézett szállás
    • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
    • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

    text-align:justify;line-height:115%;background:white>Úgy érzi,
    megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

    Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
    honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

    line-height:115%;background:white>MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

    line-height:115%;background:white>Nincs munkadíjunk! Nincsenek
    rejtett költségek!

    Telefonszám: + 36 70 883 53 22

    Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

    feladva: 2019-03-17