keresés

Poggyászkezelő reptéren Németország, München

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye:Németország, 80995 München

Munkakezdés: azonnalikezdés

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra,Németországba

poggyászkezelőt

Az Ön feladata:

-      Poggyászok, áruk, küldemények mozgatása a repülőgépek ésa raktár között

-      Részvétel az utas – és áruszállító gépek kiszolgálásában

-      Repülőtéri utasok csomagjainak repülőre való fel –lerakódása

Amit Öntől várunk:

-      Kommunikációs német nyelvtudás

-      Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-      Saját személygépkocsi munkába járáshoz

-      Fizikai terhelhetőség

-      Érvényes erkölcsi bizonyítvány németül (hitelesített fordítással)

Amit nyújtunk:

-      Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)

-      Hosszútávú munkalehetőség

-      Fizetett betanítás / oktatás, amennyiben 7 hónapig a cégnél dolgozik

-      Fizetés: br. 11 euró / óra (azaz kb. nettó 1500 – 1800 euró / hó 1 – esadókategóriában) + műszakpótlékok (25 % műszak – és túlórapótlék, 50 %vasárnapi pótlék, és 100 % ünnepnapokra) + 5 euró / munkanap benzinköltség + sajátparkolóhely a reptéren + 3 hónap munkaviszony után egy bankkártya, melyrehavonta 35 eurót tölt fel a munkáltató + prémium, ha az előírt norma teljesítvevan + német partner által szervezett szállás

-      Túlórázási lehetőség

-       Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás

-       Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak?
Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-09-06