Fűtés szaniter és klímaszerelő nyelvtudás nélkül, kinti nyelvoktatással Németország

kategória: külföldi állások

color:#1A1A1A>Munkavégzés helye: Németország, München

color:#1A1A1A>Munkakezdés: 2018.09.01 – től

color:#1A1A1A>

10.0pt;font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Jelenleg egy partnerünknek
keresünk hosszútávra, Németországba

fűtés – szaniter – és klímaszerelőket (7 fő)

Az Ön feladata:

mso-fareast-font-family:Arial;color:#1A1A1A;font-weight:normal>-
Csövek és vezetékek elhelyezése, beszerelése

Amit Öntől
várunk:

line-height:150%;font-family:"Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:Arial;
color:#1A1A1A>-
Hasonló
munkakörben szerzett tapasztalat

Szakmai
végzettség

Saját
személygépkocsi munkába járáshoz

text-indent:-18.0pt;line-height:150%;mso-list:l0 level1 lfo1> mso-fareast-font-family:Arial;color:#1A1A1A;font-weight:normal>-
Munkaidő: 40 – 50 óra (H – CS)

color:#1A1A1A>Amit nyújtunk: line-height:150%;font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>

font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Német munkaszerződés (biztosítás,
bejelentés)

font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Hosszútávú munkalehetőség (min 2
éves)

font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Német nyelvoktatás: Pénteken és
szombaton zajlik, kb. 3 – 5 órát vesz igénybe, A1 szint elérése (kb. 4 -6
hónap) után a fizetés emelkedik, az A2 képzés alatt, a 9. hónap után pedig
szintén

font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>kezdő fizetés nettó 10 euró / óra
(4 – 6 hónap német nyelvtudás nélkül)

font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>haladó fizetés nettó 11 euró /
óra (+ 3 hónap időtartamra)

font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>már nyelvtudással nettó 11,50
euró / óra

mso-fareast-font-family:Arial;color:#1A1A1A>-       color:#1A1A1A>Szállást a munkáltató szervezi és fizeti

10.0pt;line-height:115%;font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Úgy érzi,
megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

115%;font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

115%;font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

115%;font-family:"Arial",sans-serif;color:#1A1A1A>Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-08-06