keresés

Senior Java fejlesztő Magyarország, Pécs

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Magyarország,Pécs

Munkakezdés: azonnal

SILVERHAND Hungary cégünkegy kiemelt magyar partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt: SeniorJava fejlesztő

Az Ön feladatai

  • Technikai problémák analizálása és megoldása
  • Ügyféligények programozás-szintű megvalósítása aspecifikáció és egyéb dokumentumok alapján
  • Központi szerep a programrészek megtervezésében
  • Tervezés során figyelem felhívása a jövőben esetlegesenfelmerülő problémákra
  • Elkészült programkód dokumentálása
  • Team meetingeken való részvétel
  • Rábízott feladatok elvégzéséhez szükséges idő pontosbecslése
  • Folyamatos beszámolás a felettes felé
  • Munkaórák és munkafázisok trackelése
  • A csapatába tartozó Junior és Medior Back-end fejlesztőkmentorálása

Amit Öntől várunk

  • Legalább 5 év tapasztalat Senior fejlesztőként Javakörnyezetben
  • Java 11+ - REST
  • Spring: Boot, Data, JPA
  • Hibernate
  • TDD, Automatizált tesztelés, JUnit 5
  • Spring Cloud
  • Kubernetes (K8S)
  • Magas szintű MySQL, vagy PostgreSQL ismeretek
  • Git, Docker alkalmazásában való jártasság
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Scrum csapat tagjaként szerzett tapasztalat
  • Előny: JOOQ , GCP, vagy AWS tapasztalat , PHP nyelvvelszerzett tapasztalat , Vue.js tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Kiválóan felszerelt iroda
  • Lendületes, segítőkész csapat
  • Nemzetközi projektben való részvétel, kapcsolatépítésilehetőségek
  • Pihenési lehetőségek az épületen belül: Moziterem,Pingpong, PlayStation, Grillterasz, Jóga/Pilates terem és oktatás
  • Szabadon választható céges laptop (Windows, Linux, Mac)
  • Év végi prémium

text-align:justify;line-height:115%;background:white>Úgy
érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett
kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

line-height:115%;background:white>MUNKA@SILVERHAND.HU
címre!

line-height:115%;background:white>Nincs munkadíjunk!
Nincsenek rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 0073

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!
www.silverhand.hu

feladva: 2020-04-11