keresés

Teherautósofőr - Baden Württemberg

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Baden Württemberg, Köln

Munkakezdés: azonnal

  Jelenleg egy kiemelt német partnerünknek keresünk hosszú távraNémetországba

teherautósofőrt (3 fő)

Az Ön feladatai

  • Teherautó vezetés

Amit Öntől várunk

  • Minimum erős alap szintű német nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség és munkatapasztalat
  • C, vagy CE kategóriás jogosítvány, GKI kártya, tachográf

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német bejelentés, biztosítás)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztosított szállás (díja a fizetésből kerül levonásra)
  • Túlórázási lehetőség
  • Fizetés: bruttó 10,13 €/óra + nettó 50 €/munkanap kiegészítő bér (Auslöse)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknekmegfelel a jelentkező)

top>Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett
kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a
munka@silverhand.hu címre!

top>Nincs munkadíjunk, nincs rejtett költség!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-10-11