keresés

Építőipari segédmunkás Hollandia, Nijkerk és környéke

kategória: külföldi állások

text-align:center;line-height:150%;background:white>

text-align:center;line-height:150%;background:white>SILVERHAND Hungary
cégünk egy kiemelt holland partnerhez keres a következő pozícióba
munkaerőt angol nyelvtudással:

text-align:center;line-height:150%;background:white>Építőipari munkás, heti nettó 300 – 450 euró + szervezett és fizetett szállás

Munkavégzés helye: Hollandia (Hollandia szerte)

Munkakezdés:
azonnal

Az Ön feladata:

  •  Épületek bontásában segítségnyújtás
  •        Bontási munkák utáni romeltakarítás
  •        Kerti feladatok (kőút, díszkő útépítés)

margin-bottom:6.0pt;margin-left:35.7pt;mso-add-space:auto;line-height:150%>

text-align:justify;background:white>Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű angol vagy holland nyelvtudás
  • Építőipari, bontásban szerzett tapasztalat
  • Előny: saját személygépkocsi munkába járáshoz (ha nincs saját, a cégtől
    lehet bérelni)

text-align:justify;line-height:150%;background:white>

text-align:justify;line-height:150%;background:white>Amit nyújt a holland
munkáltató:

  • Holland munkaszerződés (magyar nyelven is), holland bejelenté
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 300 – 450 euró / hét (ez a munka típusától függ: pl. bontás
    vagy takarítás) (a bérből már le van vonva a szállás díja) + saját autó esetén
    a munkába járás költségének támogatása
  • Magyar kapcsolattartói segítség Hollandiában, (holland adószám,
    bankszámlaszám intézésében)
  • Szervezett szállás (gépesített, berendezett családi házakban, 1 max. 2 fős
    szobák internettel)
  • Tiszta, új ágynemű, konyhai felszerelés (ezeket nem kell vinni)
  • Munkavédelmi bakancs
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás

normal>Tudta, hogy…

normal>A Silverhand Group multinacionális munkaerő – közvetítéssel foglalkozó
ügynökség, amely Temesváron, Poznanban, Krakkóban, Varsóban, Budapesten,
Piešťanyban és Szófiában található?

normal>Magyar irodánk 2016-ban nyílt meg Budapesten. Cégünk eddig több száz
jelentkezőnek talált munkahelyet Európa valamely országában.

normal>

normal>Ha szeretne külföldön dolgozni, vegye fel velünk a kapcsolatot
elérhetőségeink egyikén!

normal>Telefonszámunk: + 36 70 883 53 22

normal>Várjuk önéletrajzát a következő e-mail címen:
munka@silverhand.hu

feladva: 2018-07-13