keresés

Április végétől 6 hónapra munkalehetőség PÁR részére!!!

Április végétől 6 hónapra munkalehetőség PÁR részére!!!0

kategória: külföldi állások

Angliába keresünk házvezető-kertész párt bentlakással.
Munkavégzés helye: Newbury közelében, vidéken.
Bérezés tapasztalattól függően történik. (nettó 2500-3000 font/hó/pár).
Heti 40 órát kell dolgozni.
A család biztosít: ingyenes szállást, étkezést és autót.
Heti 2 szabadnap biztosított.
Feladatok:
- A ház takarítása és rendben tartása- főzés, bevásárlás, mosás-vasalás
- Gépkocsivezetői feladatok
- Általános gondnoki és ügyintézői feladatok
- Kertgondozás (kertészeti gépek használata)
- Állatok gondozása: kutyák, lovak
- Étel,- ital felszolgálása a család által szervezett kisebb rendezvényeken
Elvárások:
- Társalgási szintű angol nyelvismeret
- Gépkocsivezetői gyakorlat fontos, hogy mindkét személy rendelkezzen jogosítvánnyal
- Házvezetési, kertészeti tapasztalat
Az ügyintézés teljesen ingyenes (közvetítői díjjal nem rendelkezünk).
Elérhetőségeink:
- E-mail cím: edina@ijcjobs.com
- Telefonszám: 004 0747 933 592

feladva: 2019-04-01