keresés

Finomtervező munkatársat keresünk

  • keres / kínál: kínál

kategória: szállítmányozás / logisztika

Dinamikusan fejlődő autóipari beszállító vállalat bővülés céljából felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Finomtervező

Feladat:
- Termelési tervek előállítása, illetve nyomon követése, kapacitástervezés
- Folyamatos kapcsolattartás a német anyacéggel, szóban és írásban egyaránt
- Logisztikai folyamatok felügyelete
- Kiszállítási dátumok folyamatos aktualizálása

Elvárások:
- Műszaki affinitás
- Német és/vagy angol közép/felsőfokú nyelvtudás (aktív és folyékony nyelvismeret szóban és írásban elengedhetetlen)
- Pontos, precíz önálló munkavégzés
- Jó szervezőképesség, csapatmunka
- Számítógépes ismeretek
- Jó teherbíró képesség

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:
- Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Modern technológia és munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:
- Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát,
Finomtervező jeligével juttassa el az allas09@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36-30/576-3334

feladva: 2019-02-15