keresés

Vonatsín hegesztő - Németország

kategória: külföldi állások

Munkavégzés
helye: Németország

box-sizing: border-box;Helvetica NeueHelvetica,Arial,sans-serif;
orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px>Munkakezdés:
azonnal

orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px>

margin-left:0cm;text-align:center;box-sizing: border-box;Helvetica Neue
Helvetica,Arial,sans-serif;orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;
word-spacing:0px>Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra

word-spacing:0px>vonatsín hegesztőket (3 fő)

orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px>Az Ön feladata:

orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px>– vonatsín
hegesztése (lángvágó feladat + elektródás hegesztés)

orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px>Amit Öntől várunk:

orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px>– erős
alap német nyelvtudás

orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px>– szakmai
tapasztalat hasonló munkakörből

orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px>– előny:
érvényes minősítés

orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px>– saját
autó (bejáráshoz)

orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px>Amit nyújtunk:

orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px>– német
munkaszerződés (bejelentés, biztosítás)

orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px>– fizetés:
nettó 2150 euró/hó (adókategóriától függ a nettó órabér)

orphans: 2;-webkit-text-stroke-width: 0px;word-spacing:0px>– szállás
a munkáltató által szervezett, biztosított (munkavállaló fizeti havonta kb 400
euró)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-15