keresés

3D méréstechnikust keresünk!

  • keres / kínál: kínál

kategória: egyéb

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:
3D méréstechnikus
Feladatok:
Zeiss típusú Contura mérőgép (Calypso 5.0 software) használata, komplett felügyelete
Mérési programok írása
Mérések végrehajtása
Új projektekhez tartozó mérések leegyeztetése a kollégákkal
Minőségbiztosítási osztály támogatása
Elvárások:
Középfokú végzettség
3 dimenziós mérőgép, illetve szoftver ismerete
Önálló és pontos munkavégzés
Kiváló kommunikációs készség
Csapatmunkára való képesség
Előnyök:
Zeiss Calypso szoftver ismerete
Német és/vagy angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
Munkavégzés helye:
Nyírbátor
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
3D méréstechnikus jeligével küldje el az allas06@miljob.hu e-mail címre.
További információ: +36 30 830 7234; +36 1 550 0113

feladva: 2019-03-18