Ipari villanyszerelő állás Bayern/Baden-Württemberg, 2.600 euró nettó/

Ipari villanyszerelő állás Bayern/Baden-Württemberg, 2.600 euró nettó/0

Ipari villanyszerelő állás Bayern/Baden-Württemberg, 2.600 euró nettó/hó

Munkakezdés: megbeszélés alapján

Kiutazás: megbeszélés alapján

Főbb feladatok:

Elektromos és mechatronikus rendszerek, berendezések javítása

Elektromos és mechatronikus rendszerek, berendezések karbantartása

A termelés során fellépő üzemzavar önálló felismerése és elhárítása

A termelő létesítmények biztonságos üzemeltetésének biztosítása

Karbantartási és ellenőrzési munkák elvégzése

Általános elektromos munkák elvégzése

Előnyt jelent:

SPS rendszer ismerete

Az álláshoz tartozó elvárások:

Releváns, több éves tapasztalat

Német nyelvismeret (minimum 2.5/5)

Egyéb információk:

Fontos, hogy közvetítési díjat nem számolunk fel!

Béren kívüli juttatások, prémiumok, heti kifizetések, extra biztosítás, magyar nyelven történő ügyintézés

Szállás:

Szükség esetén segítünk a szálláskeresésben, ebben az esetben a havi nettó bér a szállás árának megfelelően csökken

A jelentkezés módja:

Német nyelvű önéletrajzát a betölteni kívánt állás megjelölésével a csiszar@humanus-personalservice.de e-mail címre várjuk.

Kapcsolattartó: Csiszár Rebeka

feladva: 2021-05-10