Lakatos WIG hegesztői tapasztalattal - Németország, Nürnberg

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Nürnberg

Munkakezdés: 2020.01.13.

SILVERHAND Hungary cégünk egy kiemelt német partnerhez keresa következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

lakatos

Az Ön feladatai

  • Rozsdamentesacélszerkezetek és lemezek előállítása, hegesztése
  • Meghibásodások javítása
  • Acélszerkezetek minőségének ellenőrzése
  • Anyagok előkészítése

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációképes németnyelvtudás
  • Saját személygépkocsimunkába járáshoz
  • Szakmai munkatapasztalat
  • WIG hegesztési ismeretek

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés(azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távúmunkalehetőség
  • Fizetés: br. 12,50 euró /óra + nettó 60 euró kiegészítő pénz (Auslöse) / munkanap
  • Német partner általbiztosított ingyenes szállás
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknekmegfelel a jelentkező)

Normal
0

21

false
false
false

HU
X-NONE
X-NONE

text-align:justify;line-height:115%;background:white>Úgy érzi,
megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

line-height:115%;background:white>MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

line-height:115%;background:white>Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2020-01-08