A család Rathoathban él, a település 50 percre van Dublintól.
Havi nettó bérezésed 1300 euró lesz .
Heti munkaórád száma 45-50 lesz.
Rugalmas munkakezdés, január és március között kell kezdeni.
Egy hölgyet, vagy akár egy PÁRT is szívesen fogadnak, viszont a férfi számára nem tudnak munkát biztosítani.
Teljes ellátásod a család biztosítja (külön lakrész és étkezés + szolgálati autó, amit saját célokra is használhatsz).
Fontos:
* Beszelj angolul társalgási szinten
* Rendelkezz B- kategoriás jogosítvánnyal + vezetési tapasztalattal
Fő feladataid:
- felvigyázni a családban élő 4 gyerekre
- alapvető házimunka elvégzése (portörlés, porszívózás, vasalás)
Az ügyintézés teljesen ingyenes (nincs közvetítői díj vagy egyéb illeték).
Jelentkezz nálunk: a 0040 747 933 592 telefonszámon!
Várjuk angol nyelvű önéletrajzod: edina@ijcjobs.com e-mail címünkre.

feladva: 2018-11-21