Élhajlító CNC Gépkezelő állás Bajorországban 2300 - 2400 EUR

Élhajlító CNC Gépkezelő állás Bajorországban 2300 - 2400 EUR0

kategória: külföldi állások

Élhajlító CNC Gépkezelő állás Bajorországban

Főbb feladatok:

-Élhajlítók működtetése és beállítása

-Amada és Trumpf gépekkel való munka

- Gépek karbantartása, ápolása, javítása

-Bádogok megmunkálása műszaki rajzok alapján az egyszeri és a szériagyártásban

-Fémmegmunkálás és gépkezelés

-A gyártott alkatrészek önálló ellenőrzése

Elvárások:

-Tapasztalat a fent említett feladatokban

-Német nyelvtudás minimum alapvető kommunikációs szinten (min. A2)

Amit nyújtunk:

-Német bejelentés

-Kb. havi 2400 nettó fizetés

Prémiumok

-Heti kifizetések (előleg)

-Magyar kapcsolattartó a helyszínen

... és sok egyéb extra!

A jelentkezéseket a csiszar@humanus-personalservice.de e-mail címre várjuk!

feladva: 2021-05-10