keresés

Asztalos/ács állás - Dél - Németország (Bayern)

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye:Dél-Németország

Munkakezdés:azonnal

Jelenleg egy kiemelt német partnerünknek keresünk hosszú távra németországiműhelybe
asztalostácsot

Az Ön feladatai

  • asztalosácsmunkákelvégzése műhelyben
  • bútorok készítése, összeszerelése
  • faanyagok feldolgozása

Amit Öntől várunk

  • Minimum erős alapszintű német nyelvtudás
  • Szakirányúvégzettség és munkatapasztalat (min. 1 év)
  • Saját autó előny(munkába járáshoz)

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés(azaz német bejelentés, biztosítás)
  • Hosszú távúmunkalehetőség
  • Biztosított szállás(díja, a fizetésből kerül levonásra)
  • Túlórázásilehetőség
  • Fizetés: kb. nettó2000 €/hó (kb 160-168 munkaórahó)
  • Munkadíj,közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvűpályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel ajelentkező)

white;vertical-align:top>Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett
kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

white;vertical-align:top>MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

white;vertical-align:top>Nincs munkadíjunk, nincs rejtett költség!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-10-06