keresés

Ács, asztalos Svájc, Thurgau, St. Gallen és Zürich kanton

Ács, asztalos Svájc, Thurgau, St. Gallen és Zürich kanton0

Munkavégzés helye: Svájc, Thurgau, St. Gallen és Zürich kanton
Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy partnerünknek keresünk hosszú távra, Svájcba
hegesztőket (2 4 fő)

Az Ön feladata:
- Asztalos / ács feladatok ellátása

Amit Öntől várunk:
- Kommunikációs szintű német nyelvtudás
- Hasonló munkakörben szerzett, legalább 1 éves munkatapasztalat
- Saját autó munkába járáshoz
- Munkaidő: 42 45 óra / hét túlóra vállalható

Amit nyújtunk:
- Svájci munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
- Hosszú távú munkalehetőség
- Fizetés: br. 31,50 svájci frank / óra + kiegészítő pénz (nettó 18 svájci frank / munkanap)
- Szállást a munkáltató szervezi (díját a munkavállaló fizeti)
- Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
- Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)
Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a
MUNKA@SILVERHAND.HU címre!
Nincs munkadíjunk! Nincsenek rejtett költségek!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2019-07-01