keresés

Építőipari munkás, takarító (Zürich)

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Svájc, Zürich

Munkakezdés: 2020.07.15.

Svájci partnerünk keres német nyelvtudással építkezésen segédként, takarítóként dolgozó munkásokat

Az Ön feladatai

  • Építkezésen takarítás
  • Építkezésen szakemberek munkájának segítése
  • Építkezési terület tisztán tartása

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Legalább 1-3 éves munkatapasztalat
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Önálló munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét

Amit nyújtunk

  • Svájci munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 25-27 svájci frank / munkaóra + 15 CHF/munkanap napi pénz támogatás
  • Szállást a munkáltató szervezi (nem fizetett)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Amennyiben felkeltette érdeklődését az állásajánlat, kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a munka@silverhand.hu címre, és felvesszük Önnel a kapcsolatot!

További munkaajánlatot a www.silverhand.hu oldalon talál!

feladva: 2020-07-08