keresés

Villanyszerelő Ausztria, Salzburg

kategória: külföldi állások

background:white>Munkavégzés helye: Ausztria, Salzburg

background:white>Munkakezdés: minél előbb

background:white>

margin-left:0cm;text-align:center;background:white>Jelenleg egy partnerünknek
keresünk Ausztriába
villanyszerelőt (2 fő)

margin-left:0cm;text-align:center;background:white>

line-height:150%;background:white>

Az Ön feladatai

Az Ön feladata:

  • Építkezésen végzendő villanyszerelői munka
  • Felújítás, új ingatlanok villanyszerelése

Amit Öntől várunk

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Villanyszerelői végzettség
  • Hasonló munkaterületen szerzett munkatapasztalat
  • Saját autó munkába járáshoz

Amit nyújtunk

Amit nyújtunk:

  • Osztrák munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br 12,06 euró/óra (kezdő órabér) + munkanaponként nettó 26, 40 euró kiegészítőpénz + munkanaponként (melyet munkanap követ) nettó 15 euró szállás díj támogatás
  • 13. és 14. havi bér
  • Osztrák partner által szervezett szállás
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

text-align:justify;line-height:115%;background:white>Úgy érzi,
megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

line-height:115%;background:white>MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

line-height:115%;background:white>Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2019-03-17