keresés

Első Darab Vizsgáló Munkatársat keresünk!

  • keres / kínál: kínál

kategória: gyártás / termelés / mérnök

Nyírbátori multinacionális gyártó vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Első darab vizsgáló munkatárs

Feladatok:
- Gyártási megbízásokból származó első munkadarabok részletes vizsgálata különböző mérőeszközökkel (pl. mikrométer, profil projektor)
- Mérési eredmények rögzítése
- Gyártás megkezdésének jóváhagyása
Elvárások:
- Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki tapasztalat
- Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, stb.)
- Mérőeszközök ismerete, gyakorlatban való használatuk
- Önálló, pontos, precíz munkavégzés
- 3 műszakos munkarend vállalása
Előny:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szúrópróbás, kimenő vagy bejövő áru ellenőr)
- Idegen nyelvtudás (német vagy angol)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát Első darab vizsgáló munkatárs jeligével küldje el az allas09@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30/576-3334;

feladva: 2019-11-19