keresés

Asztalos - Németország, Friedberg

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Friedberg

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Asztalosokat

Az Ön feladatai:

– munkavégzés neves bútoráruházaknál

– bútorlapok méretre vágása műszaki rajz alapján

– bútorok összeszerelése, szétszerelése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációképes német nyelvtudás

– asztalos végzettség

– több éves asztalos munkatapasztalat

– önálló, minőségi munkavégzés

– csaptszellem

– fizikai képesség

– saját autó (és B kategóriás jogosítvány)

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– bruttó 10,10 euró / óra + nettó 35 euró kiegészítő pénz (utazási költségtérítés, szállás költségtérítés) / nap

– szálláskeresésben a munkáltató tud segítséget nyújtani

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-29