keresés

Építkezésen segédmunkás - Németország, Nhe von Bayreuth

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Nähe von Bayreuth

Munkakezdés: azonnali kezdés

Jelenleg
egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra, Németországba

építőipari segédmunkatársat

Az Ön feladata:

Elsősorban falazás, padlólapok lerakása, vakolás, festés segítése

Amit Öntől
várunk:

Kommunikációs szintű német nyelvtudás

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-       Saját személygépkocsi munkába járáshoz

Amit nyújtunk:

Német
munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

Fizetés: nettó
2200 euró/hó (órabér + kiegészítő pénz)

Szervezett
szállás
(ennek ára a
bérből kerül levonásra, kb. 400-500 euró/hó)

Várjuk jelentkezését e-mailben német nyelvű, fényképes önéletrajzával a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

feladva: 2018-05-19