keresés

Hosszútávú munkalehetőség PÁR részére JÚNIUSI kezdéssel!!!

Hosszútávú munkalehetőség PÁR részére JÚNIUSI kezdéssel!!!0

kategória: külföldi állások

Angliába keresünk házvezető-gondnok párt bentlakással.
Munkavégzés helye: Berkshire megye.
Bérezés: nettó 2300 font/hó/pár.
Heti 30 órát kell dolgozni fejenként.
A család ingyenes szállást (külön lakrész) és szolgálati autót biztosít.
Heti 2 szabadnap biztosított.
Feladatok:
A ház takarítása és rendben tartása- főzés, bevásárlás, mosás-vasalás
Gépkocsivezetői feladatok
Általános gondnoki és ügyintézői feladatok
Kertgondozás
Kutyák sétáltatása és etetése
Elvárások:
Társalgási szintű angol nyelvismeret
Gépkocsivezetői gyakorlat fontos, hogy mindkét személy rendelkezzen jogosítvánnyal
Az ügyintézés teljesen ingyenes (nincs közvetítői díj).
Elérhetőségeink:
- E-mail cím: edina@ijcjobs.com
- Telefonszám: 004 0747 933 592

feladva: 2019-04-16