keresés

Raktári technikus

Raktári technikus0
  • keres / kínál: kínál

kategória: gyártás / termelés / mérnök

Budapesti, X. kerületi partnerünkhöz keresünk több műszakos munkarendbe raktári technikust.

Feladatok:
Beérkező anyagok, termékek átvétele, beérkezett szállítmányok mennyiségi ellenőrzése, kicsomagolása, anyagok bekönyvelése
Gépi és kézi anyagmozgatási feladatok ellátása
Igényelt anyagok kiadása
Számítógépes raktári nyilvántartó rendszer (SAP) folyamatos nyomon követése, készletpontosság ellenőrzése
Közreműködés a leltárak során
Elvárás:
Középfokú végzettség (érettségi)
Érvényes targoncavezetői engedély
4-5 év releváns szakmai tapasztalat
SAP vagy más árukönyvelési rendszer ismerete

Amit kínálunk:
Versenyképes juttatási csomag (alapbér + bónusz+ cafeteria)
Hosszú távú munkalehetőség
Modern munkakörnyezet

Jelentkezés módja, fényképes önéletrajz elküldésével: info@insertus-hr.hu
Információ: 06 20 361 7531; 06 20 488 4499

feladva: 2019-05-10