keresés

Buszsofőr Németország, Kulmbach bei Bayreuth

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Kulmbach bei Bayreuth

Munkakezdés: azonnal

background:white>

SILVERHAND Hungary cégünk
egy kiemelt német partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt német
nyelvtudással:

Buszsofőrt

Az Ön feladatai

Az Ön feladata:

  • Távolsági és helyi járatos buszok vezetése
  • Műszaki hiba esetén értesíteni a műszaki kollégákat
  • Busz tisztán tartása
  • Szükség esetén jegy értékesítés

Amit Öntől várunk

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Autóbusz vezetőként szerzett munkatapasztalat
  • D kategóriás jogosítvány + GKI kártya + tachográf kártya
  • Saját autó munkába járni

Amit nyújtunk

Amit nyújt a német munkáltató:

  • Német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • Fizetés: Nettó 2250 euró/hó
  • Szálláskeresésben a német munkáltató segít (díja változó kb 400 euró, mely a nettó bérből vonódik le)
  • Német nyelvű pályázati anyag készítése, amennyiben a jelentkező megfelel a munkafeltételeknek
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli közvetítői szolgáltatás

Úgy érzi,
megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2019-07-09