keresés

Németországi CNC programozó munkalehetőség

Németországi CNC programozó munkalehetőség0
  • 0 Ft
  • keres / kínál: kínál

kategória: külföldi állások

Cégünk németországi munkavégzésre akár azonnali kezdéssel várja az alábbi munkakör betöltésére a jelentkezéseket:

CNC programozó (esztergályos illetve marós)

Feladatok:

- a munkafeladat végrehajtásának előkészítése, az ahhoz szükséges anyagok, segédanyagok, előre gyártott elemek, gépek, szerszámok, mérőeszközök, felfogó- és befogóeszközök, szállító- és emelő berendezések, személyi védőfelszerelések
- a munkafeltételek, a kiinduló munkadarab, félgyártmány méretének, a CNC szerszámgép üzemképességének ellenőrzése
- mérő- és ellenőrző eszközök kiválasztása
- számítógéppel támogatott mérések elvégzése (SPC)
- a szükséges (előre bemért) szerszámok kiválasztása és betárazása
- CNC megmunkálási programok írása, amely alprogramokat, ciklusutasításokat alkalmaz
- a megmunkálás CNC-programjának betöltése, ellenőrzése, szükség esetén módosítás elvégzése
- a gépbeállítási paramétereket betöltése, a gépek (szerszámkorrekciók, nullponteltolás stb) beállítása
- egyszerű és összetett precíziós CNC megmunkálási műveletek elvégzése előírt pontossággal
- szükség szerint élek sorjázása
- gépkarbantartási feladatok elvégzése

Elvárások a pályázótól:
- szakirányú végzettség vagy legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
- alapszintű német nyelvtudás (alapfokon megérti, amit mondanak Önnek és Ön is alapszinten megérteti magát)
- saját gépjármű megléte előny de nem feltétel

Amit cégünk kínál:
- német jogviszony
- 10,50 - 12 Euro órabér
- Netto 5,00-6,00 Euro/óra távolléti juttatás az órabéren felül (azaz 8 órás munkanap esetén minimum 40 Euro)
- fizetett túlóra valamint egyéb pótlékok
- anyanyelvű kapcsolattartó
- fizetett szabadság
- utazási hozzájárulás
- szállásbiztosítás
- ingyenes munka- és munkavédelmi ruházat

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésüket, akkor ne habozzanak, jutassák el
részünkre fényképes Önéletrajzukat az alábbi e-mailcímre l.olomi@ematec-gmbh.de
vagy lépjen velünk kapcsolatba az alábbi telefonszámon +49 3643 846913

feladva: 2017-08-08

További információért látogass el a hirdető honlapjára

kapcsolat a hirdetővel