keresés

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk!

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk!0
  • keres / kínál: kínál

kategória: ügyfélszolgálat

Saját csapatunkba keresünk ügyfélkapcsolati munkatársat!

Szeretnél olyan cégnél dolgozni, ahol azt érzed, a csapat együtt sokkal többre képes, mint az egyének összessége?

Hajlandó vagy tanulni és mellette szorgalmasan dolgozni?

Fontos számodra, hogy a munka és a magánélet megfelelő egyensúlyban legyenek?

Ha igen a válaszod, akkor várjuk jelentkezésed!

Cégünk hosszútávra keres értékesítői munkatársat érdi csapatába!

Rád váró feladatok:

Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

Meglévő szerződések kezelése

Értékesítési célkitűzések elérése

Pontos és precíz adminisztráció

Amit kínálunk:

Folyamatos fejlődés, előrelépési lehetőség

Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás

Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem

Rugalmas munkaidő (teljes vagy részmunkaidőben végezhető)

Önálló és felelősségteljes munka

Elvárásaink:

Középfokú végzettség

Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség

Eredményorientáltság

Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! (Teljeskörű képzés, és mentorálás)

Küldd el fényképes önéletrajzod a értékesítői jeligével a delbuda.kertvaros@gmail.com -

feladva: 2018-06-14