keresés

Targoncakezelő Németország, Ulm

Targoncakezelő Németország, Ulm0

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Ulm, Ravensburg
Munkakezdés ideje: azonnal

Több német partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba több helyre targoncavezetőket

Az Ön feladatai:
front villás targonca magabiztos kezelése, vezetése
tapasztalat, rutin a front villás targonca kezelését illetően

Amit Öntől várunk:
kommunikációs szintű német nyelvtudás (német partner teszteli szerződés adás előtt)
szakmai tapasztalat
saját autó bejáráshoz előny

Amit nyújtunk:
hosszútávú munkalehetőség
német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
fizetés: nettó 1400 euró/hó + német partner által biztosított és fizetett szállás
túlórázási lehetőség túlóra pótlékkal
fizetett szabadság
munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

feladva: 2019-01-22