keresés

Szerelő asztalos - Svájc, Zürich, St. Gallen, Bern

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Svájc, Zürich, St. Gallen, Bern

Munkakezdés: minél előbb

Svájci partnerünk keres mielőbbi kezdéssel, német nyelvtudással szerelő asztalosokat építkezésre

Your tasks

  • Asztalos feladatok építkezésen
  • Szerelési feladatok
  • Munkavégzés fával
  • Szükség esetén bútorösszeszerelés

What is expected from you

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Legalább 1-3 éves munkatapasztalat asztalosként
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Csapatok jelentkezését is várjuk!
  • Asztalos végzettség
  • Kézi szerszámok

Your advantages

  • Svájci munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 31,50 CHF / munkaóra + 18 CHF/munkanap
  • Szállást a munkáltató szervezi (nem fizeti)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

feladva: 2020-09-18