Fodrász és szobalány kombi pozíció folyami hajó - 2019 - es szezon

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: folyami hajó

Munkakezdés: 2019. március

Jelenleg egy partnerünknek keresünk a 2019 - es szezonra folyami hajóra fodrászt és szobalányt egy személyben

Az Ön feladata:

  • Hajó fodrászszalonjának vezetése, férfi és női vendégek hajának elkészítése, vágása
  • Hajápolási termékek eladása
  • Szalon tisztán tartása HACCP előírások betartásával
  • Szobalány feladatok ellátása: minibár feltöltése, ágynemű cseréje, kabinok takarítása

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Munkaidő: beosztás alapján
  • Érvényes útlevél

Amit nyújtunk:

  • Szezon szerződés (külföldi biztosítás, bejelentés)
  • Fizetés: nettó 881 euró / hó + borravaló (kb. 300 - 400 euró / hó) + ingyenes szállás és ellátás a hajón
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak?
Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Nincs munkadíjunk! Nincsenek
rejtett költségek!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-09-25