Mindenes / allrounder - vendégház (hölgyeknek) Izland, Flúir

background:white>Munkavégzés helye: Izland, Flúðir (kb. 800 fős falu)

background:white>Munkakezdés: 2020.01.20 – 2020.10.31.

background:white>

margin-left:0cm;text-align:center;background:white>SILVERHAND Hungary cégünk egy kiemelt izlandi partnerhez
keres a következő pozícióba munkaerőt angol nyelvtudással

margin-left:0cm;text-align:center;background:white>mindenes
(2 fő)

text-align:justify;background:white>

text-align:justify;background:white>Az Ön feladata:

  • Rendelések felvétele
  • Ételek felszolgálása, segítségnyújtás a konyhában
  • Vendégek fogadása, ki – és bejelentkeztetése a recepción
  • E-mailek megválaszolása
  • Kisebb takarítási feladatok

text-align:justify;background:white>Amit Öntől várunk:

  • Középszintű angol nyelvtudás (B2)
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Érvényes
    erkölcsi igazolvány
  • Munkabeosztás:
    14 napos turnusban: 10 nap munka, 4 nap szabad. A munkaidő (változhat): 10:00 –
    14:00, majd egy kis szünet után 18:00 – 23:00
  • 20 – 40 év
    közötti jelentkezők előnyben

text-align:justify;background:white>Amit nyújtunk:

  • Izlandi munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • Rövid távú munkalehetőség
  • Fizetés: 172 munkaóra esetén: br. 2984 eurónyi izlandi
    korona (Nettó bér - levonva nyugdíj, adó stb.: kb. 2195 eurónyi izlandi
    korona/hó)
  • Izlandi partner által intézett és fizetett szállás (teljes
    felszereltségű mobil lakóházban, melyben konyha, fürdőszoba, internet is van)
  • Izlandi partner ingyenesen biztosítja az eljutást
    Flúðirba
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Angol nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a
    munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

text-align:justify;line-height:115%;background:white>Úgy érzi,
megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes angol nyelvű szakmai önéletrajzával
honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

line-height:115%;background:white>MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

line-height:115%;background:white>

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2019-12-20