keresés

Felszolgáló - Németország, Fintel

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Fintel

Munkakezdés: mielőbb

Német partnerünk keres 4 fő, németül beszélő, hosszú távú munkában gondolkodó felszolgálót németországi hotelbe

Az Ön feladatai

  • Asztalok terítése, dekorálása
  • Étterem tisztán - és rendben tartása
  • Rendelések felvétele
  • Ételek és italok felszolgálása
  • Tányérszervíz
  • Menüztetés, büfé rendszer (nincs a la cart)

Amit Öntől várunk

  • Jó német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Felszolgáló végzettség előny
  • Szakmai tapasztalat étteremből (hotel, panzió, étterem)
  • Hosszú távú munka vállalása (nem szezon munka)

Amit nyújtunk

  • Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 1324 euró 1 fős (szoba) szállás levonása után VAGY nettó 1437 euró/hó 2 fős (szoba) szállás levonása után
  • 40 órás munkahét (heti 5 vagy 6 napra osztva, beosztás alapján)
  • Szállás a hotelben biztosított (vagy a hoteltől 5 perc sétára)
  • Étkezés biztosított, ingyenes a munkanapokon
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

A Silverhand Group multinacionális munkaerő – közvetítéssel foglalkozó ügynökség, amely Temesváron, Poznanban, Krakkóban, Varsóban, Budapesten, Piešťanyban és Szófiában található?

Magyar irodánk 2016-ban nyílt meg Budapesten. Cégünk eddig több száz jelentkezőnek talált munkahelyet Európa valamely országában.

Ha szeretne külföldön dolgozni, vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink egyikén!

Telefonszámunk: + 36 70 883 53 22

Várjuk önéletrajzát a következő e-mail címen: munka@silverhand.hu

feladva: 2020-09-02