keresés

Izometriai átalakító állás Németország 2.500 euró nettó/hó

Izometriai átalakító állás Németország 2.500 euró nettó/hó0

Főbb feladatok:

Izometria szerinti munkavégzés
Csövek mérése, vágása és fektetése
Cső és szerelvények beépítése a csővezetékek kialakításához
Javítási és karbantartási munkák
Műszaki rajzok szerinti munka
Az alkatrészek összetűzése
Vázszerkezetek és csőtartók összeszerelése
Az álláshoz tartozó elvárások:

Releváns, több éves tapasztalat

Jó német vagy angol nyelvismeret (minimum B1)

Egyéb információk:

Fontos, hogy közvetítési díjat nem számolunk fel!

Béren kívüli juttatások, prémiumok, heti kifizetések, extra biztosítás, magyar nyelven történő ügyintézés

Szállás:

Szükség esetén segítünk a szálláskeresésben, ebben az esetben a havi nettó bér a szállás árának megfelelően csökken

A jelentkezés módja:

Német nyelvű önéletrajzát a betölteni kívánt állás megjelölésével a csiszar@humanus-personalservice.de e-mail címre várjuk.

Kapcsolattartó: Csiszár Rebeka (+49 162 6840343)

feladva: 2021-05-10