Toborzó HR. munkatárs 3316373

keresés

Toborzó HR. munkatárs

Toborzó HR. munkatárs0
  • keres / kínál: kínál

kategória: humán erőforrás

Toborzó, Hr terület
Munkavégzés helye : Budapest 11 kerület
Saját csapatunkba keresünk toborzó kollegát.
Ha szeretnél egy dinamikus pörgös fiatalos csapatban dolgozni, nálunk a helyed!
Feladatok:
Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
Szellemi vagy fizikai területen toborzás-kiválasztás teljes körű koordinálása
Interjúk szervezése és levezénylése.
Csoportos tájékoztatók, kitelepülések teljes körű szervezése
Napi szintű kapcsolattartás ügyfelekkel, munkavállalókkal, és persze a társosztályokkal
Adminisztrációk elkészítése, riportálás.
Meglévő projektek koordinálása, támogatása
Elvárás:
Középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
Kiváló kommunikációs készség
Lendületes, pro aktív hozzáállás. Rugalmasság
Vidám, barátságos természet
B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
Angol és/ vagy Német nyelvtudás
Amit ajánlunk:
Hosszú távú munkát heti 40 órás munkaidővel
Folyamatos fejlődési lehetőséget (rendszeres belső és külső oktatások, tréningek)
Fiatalos, támogató csapatot
Versenyképes juttatási csomagot. ( próba idő után cafeteria )
Ha pályakezdő vagy, segítünk kibontakozni ezen a pályán
Előny
Hasonló munkakörben, Hr területen szerzett munkatapasztalat
Sales attitűd
Jelentkezz még ma a következő elérhetőségeken:
+ 36 20 406 92 85
anett.kovacs@insertus-hr.hu

feladva: 2019-05-18