MAG-hegesztő - Németország, 73655 Püdershausen bei Schorndorf 33085989

MAG-hegesztő - Németország, 73655 Püdershausen bei Schorndorf

Munkavégzés helye: Németország, Püdershausen bei Schorndorf (Baden-Württemberg)

Munkakezdés: mielőbb

Német partnerünk keres csarnok munkára 4 fő MAG-hegesztőt német nyelvtudással

Your tasks

  • Hegesztési feladatok csarnokban
  • Kézi hegesztés
  • Fekete lemez hegesztés
  • 2-4 mm anyagvastagság hegesztése

What is expected from you

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • HegesztÅ‘i végzettség
  • HegesztÅ‘i munkatapasztalat
  • Érvényes minÅ‘sítés elÅ‘ny
  • Autó munkába járáshoz
  • Önálló munkavégzés

Your advantages

  • Német munkaszerzÅ‘dés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetÅ‘ség
  • Fizetés: br. 10,82 euró / óra + nettó 70 euró kiegészítÅ‘ pénz (Auslöse) / munkanap
  • Német partner által biztosított szállás (ennek díja a munkavállaló bérébÅ‘l kerül levonásra)
  • Munkadíj, közvetítÅ‘i díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkezÅ‘)

A Silverhand Group multinacionális munkaerő – közvetítéssel foglalkozó ügynökség, amely Temesváron, Poznanban, Krakkóban, Varsóban, Budapesten, Piešťanyban és Szófiában található?

Magyar irodánk 2016-ban nyílt meg Budapesten. Cégünk eddig több száz jelentkezőnek talált munkahelyet Európa valamely országában.

Ha szeretne külföldön dolgozni, vegye fel velünk a kapcsolatot elérhetőségeink egyikén!

Telefonszámunk: + 36 70 883 53 22

Várjuk önéletrajzát a következő e-mail címen: munka@silverhand.hu

feladva: 2020-09-02