Bútorasztalos/ nyílászáró szerelő állás Németország 2450 nettó

Bútorasztalos/ nyílászáró szerelő állás Németország 2450 nettó0

Feladatok:

- Bútorok, ajtók vagy ablakok gyártása

- Asztalos gépek és eszközök működtetése

- Bútorszerelés

- Fafeldolgozás

Követelmények:

- A német nyelv kommunikációs ismerete

- Tapasztalat

Ajánlatunk:

- Vonzó fizetés, nincs úgynevezett Zeitkonto - minden ledolgozott óra kifizetésre kerül

- Túlórázási lehetőség (munkáltatótól függően)

- Német munkaszerződés

- Nyaralási és üdülési juttatások

- Német biztosítás

- Rendszeres előlegek

- Munkáltató által biztosított szállás (egyágyas szoba internet-hozzáféréssel)

Jelentkezni német önéletrajzzal a csiszar@humanus-personalservice.de e-mail címen vagy a +49 162 6840343 telefonszámon lehet!

Humanus Personalservice GmbH Nürnberger Strae 64 86720 Nördlingen

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos

feladva: 2021-05-10