keresés

Mezőgazdasági munkás 27607 Geestland, Németország

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: 27607 Geestland,
Németország

Munkakezdés: azonnali
kezdés

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra,
Németországba

mezőgazdasági munkást

Az Ön feladata:

-       Tehenek fejése, állatok etetése, gondozása,
traktormunkák végzése

Amit Öntől várunk:

Kommunikációs szintű német nyelvtudás

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkaidő: 5:30 – 20:00 nagyobb szünetekkel

Heti 40 - 50 munkaóra vállalása

Munkaruhát szükséges vinni

Előny: traktor, homlokrakodó használatának ismerete

Amit nyújtunk:

Német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

Hosszútávú munkalehetőség

Fizetés: br. 1498 euró / hó (lehet kérni az első munkanap után előleget, a
fizetés ¼-ét)

-       Szállást a munkáltató
szervezi (Egyágyas szoba közvetlenül a munkahelyen, melynek összege a havi
fizetésből kerül levonásra, 150 €)

Túlórázási lehetőség (fizetett)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-07-05