keresés

Szúrópróba ellenőr

  • keres / kínál: kínál

kategória: gyártás / termelés / mérnök

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
A minőségirányítási rendszerben előírt ellenőrzések, feladatok végrehajtása
Nagymértékű selejtképződés esetén azonnali jelzés az adott műszak QM felelősének
A hibás, nem megfelelő termékek kezelése, gondoskodás a szükséges azonnali intézkedésről, hatékony bevezetésről és folyamatos ellenőrzésről
A hibás, nem megfelelő termékek állandó felügyelet alatt tartása, könyveltetése és a zárolt területekre történő bemozgatása

Elvárások:
Középfokú végzettség
Műszaki területen szerzett tapasztalat
Pontos, precíz munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
3 műszakos munkarend vállalása

Előny:
Műszaki ismeretek
Német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
Multinacionális cég stabil háttérrel
Hosszú távú munkalehetőség
Fiatalos, lendületes csapat
Fejlődési, előrelépési lehetőség
Műszakokhoz igazodó céges buszjáratok a környező településekről

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát Szúrópróba ellenőr jeligével az alábbi e-mail címre:
allas09@miljob.hu
További információ:+36 30/576-3334

feladva: 2019-11-19