keresés

Autólakkozó - Németország, 89312 Günzburg

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, 89312 Günzburg

Munkakezdés ideje: azonnal

Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszú távra Németországba autólakkozókat

Az Ön feladatai

  • lakókocsik, személyautók lakkozása
  • felület előkészítési munkálatoktól a kész állapotig (minden munkafázis)

Amit Öntől várunk

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • szakmai tapasztalat autólakkozóként
  • előny: szakirányú végzettség
  • saját autó (bejáráshoz)

Amit nyújtunk

  • német munkaszerződés (azaz német bejelentés, biztosítás)
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fizetés: kb. nettó 2150 euró / hó + német partner által biztosított szállás (díja kb 300 - 400 euró/hó)
  • fizetett szabadság
  • munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a munka@silverhand.hu címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-05-04