Sofőr német nyelvtudás nélkül - Ulm, Németország (Wechselbrücke)

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, Ulm

Munka kezdete: azonnal/mielőbb

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba sofőröket (CE kategória) Wechselbrücke gyakorlattal

Az Ön feladatai:

  • teherautó vezetése
  • áru szállítása
  • Wechselbrücke tapasztalat (forgózsámolyos pótkocsi, álló lábas konténeren)

Amit Öntől várunk:

  • német nyelvtudás nem szükséges
  • munkatapasztalat elvárt wechelbrückevel
  • saját autó bejáráshoz előny
  • önálló munkavégzés
  • CE kategóriás jogosítvány, érvényes GKI kártya, tachográf kártya
  • 1 éjszaka autóban alvás, aztán a biztosított szálláson (beosztás alapján)

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • fizetés: 2000 euró nettó havi bér (órabér + Auslöse azaz kiegészítő napi pénz, ebből áll össze a fizetés)
  • fizetett szállás biztosított
  • német nyelvű pályázati anyag készítése, amennyibe a jelentkező megfelel a munka feltételeinek
  • munkadíj, közvetítői díj nélküli közvetítői szolgáltatás

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-06-24