keresés

MAG hegesztő Németország, Nürnberg

kategória: külföldi állások

background:white>Munkavégzés helye:
Németország,
Nürnberg

background:white>Munkakezdés: 2019.10.21.

background:white>

margin-left:0cm;text-align:center;background:white>SILVERHAND Hungary cégünk egy kiemelt német partnerhez keres
a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással

margin-left:0cm;text-align:center;background:white>MAG hegesztő (135) (2 fő)

margin-left:0cm;text-align:center;background:white>

background:white>Az Ön feladata:

  • Általános hegesztési feladatok ellátása műhelyben
  • Önálló munkavégzés

text-align:justify;background:white>

text-align:justify;background:white>Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás (2 főből 1)
  • Saját személygépkocsi munkába járáshoz
  • Szakmai végzettség (érvényes hegesztői bizonyítvány nem
    szükséges)
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Párban is lehet jelentkezni!

text-align:justify;line-height:150%;background:white>

text-align:justify;line-height:150%;background:white>Amit nyújtunk:

  • Német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: nettó 2500 euró / hó (tapasztalat és végzettség
    függvényében)
  • Német partner által biztosított szállás (ennek díja a
    munkavállaló béréből kerül levonásra, 400 – 500 euró / hó)
  • Munkadíj,
    közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német
    nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a
    jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a munka@silverhand.hu címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-07-23