keresés

Zsaluzóács Ausztria, Linz

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Ausztria,Linz

Munkakezdés: azonnal

SILVERHAND Hungary cégünkegy kiemelt osztrák partnerhez keres a következő pozícióba munkaerőt német nyelvtudással:

Zsaluzóács

Az Ön feladatai

  • Zsaluzási feladatok
  • Munkavégzésépítkezésen

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációsszintű német nyelvtudás (2-3 főből elegendő, ha 1 tud németül csapatokjelentkezése esetén)
  • Hasonlómunkaterületen szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettségelőny
  • Saját autó munkába járáshoz
  • A vírus helyzetrevaló tekintettel a hétvégi hazajárások egy ideig nem megoldhatóak

Amit nyújtunk

  • Osztrákmunkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távúmunkalehetőség
  • Azonnalimunkakezdés
  • Fizetés: br. 14,01euró / óra + nettó 26,4 euró kiegészítő pénz (Auslöse) / munkanap + nettó 15euró szállás támogatás/munkanap (melyet munkanap követ)
  • 13. és 14. habi bér
  • Osztrák partneráltal biztosított szállás
  • Munkadíj,közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvűpályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel ajelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a

MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-10-29