keresés

Hosszútávú munkalehetőség PÁR részére!!!

Hosszútávú munkalehetőség PÁR részére!!!0

kategória: külföldi állások

Angliába keresünk házvezető-gondnok párt bentlakással.
Március végén kell kezdeni.
Munkavégzés helye: Newbury-től 3 mérföldre vidéken.
Bérezés tapasztalattól függően történik. (nettó 2600-3000 font/hó/pár).
Heti 40 órát kell dolgozni.
A család biztosit ingyenes szállást (2 szobás lakást) és autót.
Heti 2 szabadnap biztositott.
Feladatok:
A ház takarítása és rendben tartása- főzés, bevásárlás, mosás-vasalás
Gépkocsivezetői feladatok
Általános gondnoki és ügyintézői feladatok
Kertgondozás besegiteni a főkertésznek
Háziállatok felügyelete 2 labrador kutya
Étel,- ital felszolgálása a család által szervezett kisebb rendezvényeken
Elvárások:
Társalgási szintű angol nyelvismeret
Gépkocsivezetői gyakorlat fontos, hogy mindkét személy rendelkezzen jogositvánnyal
Házvezetési, gondnoki tapasztalat
Szívesen utaznak a családdal akár külföldre is (az utazást és a szállást a család biztosítja)
Az ügyintézés teljesen ingyenes (közvetítői díjjal nem rendelkezünk).
Elérhetőségeink:
- E-mail cím: edina@ijcjobs.com
- Telefonszám: 004 0747 933 592

feladva: 2019-03-11