keresés

Parkettázó - Linz, Ausztria

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Ausztria, Linz

Munkakezdés: azonnal

Osztrák partnerünknek keresünk németül beszélő parkettázó munkatársakat azonnali kezdéssel

Az Ön feladatai

  • Parketta lerakása
  • Parketta lakkozása
  • Szegélyléc lerakása

Amit Öntől várunk

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Burkoló vagy parkettás szakma előny
  • Saját autó munkába járáshoz

Amit nyújtunk

  • Osztrák munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 12,62 euró / óra + nettó 26,40 euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap + nettó 15 euró szállástámogatás/munkanap amit munkanap követ
  • Osztrák partner által intézett szállás (ennek díja a munkavállaló béréből kerül levonásra)
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Amennyiben felkeltette a munkaajánlat az érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát, és felvesszük Önnel a kapcsolatot!