keresés

Asztalos állás - Németország, 86316 Friedberg

Asztalos állás - Németország, 86316 Friedberg0

kategória: külföldi állások

Munkavégzés helye: Németország, 86316 Friedberg
Munkakezdés ideje: azonnal

Német partnerünknek keresünk hosszú távra asztalost

Feladatok:
- bútorok és konyhák építése
Elvárások:
- asztalos végzettség
- releváns szakmai tapasztalat
- legalább erős alapfokú német nyelvtudás
- 7,5 t teherautó jogosítvány

Amit kínálunk:
- határozatlan idejű német munkaszerződés
- Bér: bruttó 10,50 /óra + napi nettó 40 kiegészítés (nettó kb. 2120 /hó)
- szervezett szállás (kb . 400-500 , ami a munkabérből kerül levonásra

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a MUNKA@SILVERHAND.HU címre!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-11-02