keresés

Fűtés szaniter és szellőzőrendszer szerelő Németország

Fűtés szaniter és szellőzőrendszer szerelő Németország0

Munkavégzés helye: 85540 Haar, és 83670 Bad Heilbrunn, Németország
Munkakezdés: azonnal
Németországi partnerünknek keresünk hosszútávra, azonnali kezdéssel
szerelőket (3 fő)
Az Ön feladata:
- Hűtőberendezés, légkondícionáló szerelés/bekötés
- hűtési rendszerek szerelése

Amit Öntől várunk:
- Kommunikációs szintű német nyelvtudás (csapatban is lehet jelentkezni, ez esetben elég, ha egy ember tud németül)
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Szakirányú végzettség
- Saját személygépkocsi munkába járáshoz (csapatban is lehet jelentkezni, ez esetben elég, ha egy embernek van autója)

Amit nyújtunk:
- Német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
- Hosszútávú munkalehetőség
- Fizetés: kb. nettó 1600 - 1900 euró / hó képzettségtől függően (1-es adózási osztály)
- Szálláskeresésben a munkáltató segít
- Túlórázási lehetőség
Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával honlapunkon keresztül vagy E-mailben a
MUNKA@SILVERHAND.HU címre!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

feladva: 2018-11-23